Get Adobe Flash player
Aktualnie online: 6
W sumie: 325776

Praca

Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego
zatrudni muzyków, piosenkarzy, techników sceny, oświetlenia i nagłośnienia
na stanowiska:

Technik Elektryk  o specjalności oświetlenie teatralne i estradowe

Miejsce wykonywania obowiązków

–  Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego, Warszawa, ul. Kredytowa 7  oraz filia ul. 11 listopada 17/19;
–  teren kraju  i zagranica.

Podstawowy zakres obowiązków:

–  realizacja oświetlenia sceny podczas koncertów RZAWP w siedzibie i poza nią;
montaż i demontaż oraz obsługa aparatury oświetleniowej podczas przedstawień, widowisk, koncertów plenerowych i  realizowanych w pomieszczeniach zamkniętych;
– odpowiedzialność materialna za powierzony sprzęt i materiały eksploatacyjne;
– konserwacja  i wykonywanie drobnych napraw sprzętu oświetleniowego.

Wymagania niezbędne na zajmowanym stanowisku

– wykształcenie średnie – technikum elektryczne lub ukończone kwalifikacyjne  kursy z realizacji świateł sceny;
–  posiadanie aktualnego świadectwa kwalifikacyjnego typu E,  uprawniającego do eksploatacji urządzeń o napięciu 1kV wydane przez SEP;
–  udokumentowane, minimum 2-letnie zatrudnienie na podobnych stanowiskach w instytucjach kultury lub firmach zajmujących się oświetleniem estradowym lub teatralnym.

Wymagania preferowane/ dodatkowe  na zajmowanym stanowisku
– znajomość obsługi cyfrowych stołów mikserskich do realizacji oświetlenia estradowego i teatralnego;
– znajomość języków obcych w zakresie niezbędnym w komunikacji o charakterze zawodowym.

Oferty (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) proszę przesyłać na adres: rzawp.kadry@ron.mil.pl.

Proszę wybrać jeden z poniższych wariantów zgody na przetwarzanie danych osobowych i zamieścić go w przesyłanym CV.

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity  Dz. U. z 2018 r., poz. 1000). Po przeprowadzeniu rekrutacji dostarczone dokumenty będą podlegały niezwłocznemu zniszczeniu.

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do rekrutacji jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż 12 miesięcy od daty złożenia niniejszej aplikacji, (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r.  o ochronie danych osobowych; tekst jednolity  Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).

  • podoficerskie – osoby cywilne (po ukończeniu kursu podoficerskiego) lub osoby będące żołnierzami;
  • pracowników cywilnych,

w następujących specjalnościach (kobiety i mężczyźni):

  1. wokalista – piosenkarz,
  2. muzyk instrumentalista:
    • klarnet/klarnet basowy,
    • trąbka,
    • waltornia,
    • puzon,
    • tuba,
    • gitara akustyczna/elektryczna,
    • kontrabas/gitara basowa,
    • fortepian/instrumenty klawiszowe (umiejętność gry muzyki klasycznej i rozrywkowej),
    • perkusja,
  3. tancerz w balecie,
  4. artysta chóru,
  5. pracownik obsługi technicznej (do organizacji spektakli).
  6. Technik Elektryk  o specjalności oświetlenie teatralne i estradowe

Kierownictwo zespołu zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

The Representative Artistic Ensemble of the Polish Armed Forces