Get Adobe Flash player
Aktualnie online: 2
W sumie: 437493
Facebook
Facebook

Mirosław Racewicz – 45-lecie pracy artystycznej

W dniu 8 stycznia 2018 r. Pan Mirosław Racewicz – Kierownik Muzyczny RZAWP obchodził jubileusz 45-lecia pracy artystycznej.

miroslaw_racewicz

Kierownik Grupy Estradowej
Kierownik Muzyczny

 

Szanowny Panie,

w imieniu żołnierzy i pracowników Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego proszę przyjąć serdeczne gratulacje wspaniałego Jubileuszu 45-lecia pracy.

Pańskie życiowe dzieło to ogromny dorobek kompozytorski i aranżacyjny – muzyka, a o niej Ryszard Wagner mówił, że „to początek i koniec wszelkiej mowy”. Sądzę zatem, że nawet najstaranniej dobrane słowa nie wyrażą prawdziwych emocji towarzyszących słuchaczom Pańskiej twórczości. Niech zatem przemawiają owe dzieła, które poruszają umysły i serca naszych odbiorców – muzyka, która zachwyca, wzrusza, uczy i raduje.

Przez te, bez mała, pół wieku budował Pan oblicze muzyczne naszego Zespołu. Pański talent, wiedza, pracowitość i niespotykana osobista kultura sytuują Pana w gronie najwybitniejszych twórców. Jest Pan dumą Zespołu i niekwestionowanym autorytetem w środowisku muzycznym w Polsce. Swój talent i ogromny zawodowy trud, owe 45 lat, poświęcił Pan naszej instytucji, to dla nas wszystkich wyróżnienie i zaszczyt. Maestro, jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Proszę przyjąć życzenia dobrego zdrowia, pogody ducha, satysfakcji z wykonywanej pracy, dalszych sukcesów twórczych i osobistych, a nade wszystko długiej i owocnej współpracy z nami.

DYREKTOR
RZAWP


Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego


The Representative Artistic Ensemble of the Polish Armed Forces