Get Adobe Flash player
Aktualnie online: 2
W sumie: 431115
Facebook
Facebook

Natalia Kaczorowska-Głowienka

 

natalia_kaczorowska

Śpiewak solista

Natalia Kaczorowska-Głowienka ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia im. F. Chopina w Warszawie na Wydziale Piosenki.

Jest 3-krotną laureatką pierwszego miejsca programu telewizyjnego „Szansa na sukces” z zespołami „Raz Dwa Trzy”, „TSA” i „Tercet egzotyczny”.

Współpracowała z wieloma znanymi artystami polskiej sceny muzycznej m.in. z Dodą, „Tercetem Egzotycznym”, Ryszardem Makowskim, „Kabaretem OTTO”, zespołem „Jeden Osiem L” i „TGD”. Od 2009 roku współpracuje z Marylą Rodowicz jako stała chórzystka. Jako solistka występowała z Orkiestrami Symfonicznymi Słupska, Warszawy oraz z Orkiestrą Symfoniczną Tomka Szymusia. Jest również instruktorem dziecięcych zespołów wokalnych w Miejskim Domu Kultury w Wołominie.

Współpracuje z Telewizją Polską przy projektach telewizyjnych takich jak „Wybory Miss Polski”, „Wybory Miss Mazowsza”, „Sopot Top Trendy” czy „Festiwal Piosenki w Opolu”. Nagrywa muzykę reklamową do radia i telewizji. Dubbinguje bajki dla dzieci w TV-Cartoon Network oraz nagrywa wokale główne do bajek Disneya.

Od 2007 r. jest solistką Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Wśród wielu niezapomnianych ról widzom z pewnością zapadnie w pamięć główna rola damska z musicalu Greas w widowisku pt. „Uczuć wicher, wyznań smak”.


Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego


The Representative Artistic Ensemble of the Polish Armed Forces