Get Adobe Flash player
Aktualnie online: 1
W sumie: 416228
Facebook
Facebook

Julia Nowicka

 

julia_nowicka

Śpiewak solista

Pracę artystyczną w Reprezentacyjnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego rozpoczęła w 1998 roku – jest najlepszą solistką wśród socjologów oraz najlepszym logopedą i psychologiem społecznym wśród wokalistów. Od najmłodszych lat uczestniczyła w konkursach piosenkarskich oraz festiwalach. Jej ważniejsze osiągnięcia to m.in. Grand Prix festiwalu Euro-Eco oraz wyróżnienie Debiuty ’96 XXXIII Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Julia Nowicka występowała w „Podwieczorku przy mikrofonie” emitowanym cyklicznie przez TVP Polonia. Posiada również w swym dorobku realizacje drugich głosów jako muzyk sesyjny.

Jej dewizą jest dążenie do mistrzostwa w artystycznych wykonaniach, a zatem nie ustaje w doskonaleniu swoich umiejętności wokalnych, stale podnosząc swoje zawodowe kwalifikacje. Jako solistka Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego systematycznie poszerza zakres swojego repertuaru i nie ustaje w poszukiwaniach oryginalnych środków artystycznego wyrazu. Na przestrzeni 15 lat występowała w wielu widowiskach i spektaklach, a także małych formach scenicznych na wszystkich ważniejszych scenach i estradach w Polsce oraz poza granicami naszego kraju w Europie i Ameryce Północnej. Były to m.in. widowiska: „Na to idziemy”, „Best of Broadway”, „Z piosenką w mundurze”, „W 80 minut dookoła NATA”, „Hej, hej Komendancie”, „…A w piersiach święty żar…”, „Z mundurem, z humorem…” oraz w wielu programach okolicznościowych.

Jest laureatką Złotego Dobosza 2013 – prestiżowej nagrody Dyrektora RZAWP za wybitne osiągnięcia artystyczne.


Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego


The Representative Artistic Ensemble of the Polish Armed Forces