Get Adobe Flash player
Aktualnie online: 2
W sumie: 397045
Facebook
Facebook

Odznaczenie PTSR Ambasadora SM dla RZAWP

30 września 2018 r. o godz. 17.00 w Sali Balowej Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Odznaczeń Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego „Ambasador SM”.

Czytaj dalej

Święto Wojska Polskiego

W dniu 16 sierpnia 2018 r. w siedzibie Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego WP odbyła się uroczystość z okazji Święta Wojska Polskiego i 98. rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Czytaj dalej

Jubileusz Jana Krzysztofa Ury

W dniu 3 sierpnia 2018 r. Pan Jan Krzysztof Ura obchodził wspaniały Jubileuszu 50-lecia pracy w Reprezentacyjnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego.

Czytaj dalej

Chór RZAWP w Brukseli

W dniu 6 maja br. chór Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego zapewnił oprawę muzyczną Mszy Świętej w Kościele Notre Dame de la Chapelle w Brukseli z okazji Światowego Dnia Polonii i Flagi RP.

Czytaj dalej

20 lat pracy Pani Kornelii Buczek

Z okazji jubileuszu 20 lat pracy składamy gratulacje i serdeczne podziękowania Pani Kornelii Buczek – Kierowniczce Sekcji Kadrowo-Personalnej za sumienne i rzetelne wypełnianie obowiązków służbowych, troskę o pracowników i zaangażowanie w pracę na rzecz Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Czytaj dalej

Dzień Kobiet

Naszym Paniom, w dniu ich święta, składamy najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy za Waszą codzienną subtelność, wrażliwość, uśmiech i urok osobisty. Za to, że czynicie nasz męski świat piękniejszym i lepszym. Życzymy Wam Drogie Panie samych sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń. Oby nasze męskie spojrzenia uśmiechały się do Was, rozwiewały wszelkie smutki i oby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet.

Panowie

Czytaj dalej

Warsztaty flamenco z Anną Mendak-Czekaj

W dniu 27 stycznia 2018 r. odbyły się warsztaty flamenco. W zajęciach, prowadzonych przez p. Annę Mendak-Czekaj, wzięli udział artyści baletu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Spotkanie było bardzo intensywne. Charakterystyczne wystukiwania flamenco, port de bras i sevillanas to był temat pierwszych, ale mamy nadzieję, że nie ostatnich warsztatów.

Czytaj dalej


Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego


The Representative Artistic Ensemble of the Polish Armed Forces