Get Adobe Flash player

„Z piosenką na ustach”

Tradycyjnie już z okazji Narodowego Święta Niepodległości Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego zaprezentował w Filharmonii Narodowej w Warszawie 2 koncerty dla dzieci pt. „Z piosenką na ustach”.

Czytaj dalej

„Trąbo nasza, wrogom grzmij!”

W dniu 11 listopada 2017 r. w Teatrze Polskim w Warszawie wystąpił Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego prezentując program z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Czytaj dalej

Święto Wojska Polskiego

W dniu 15 sierpnia br. z okazji Święta Wojska Polskiego i 97. rocznicy Bitwy Warszawskiej Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego z powodzeniem uczestniczył w wielu uroczystościach,

Czytaj dalej

Zaproszenie na obchody 100. rocznicy utworzenia Błękitnej Armii gen. Józefa Hallera

4 czerwca br. o godz. 12.00 przed Grobem Nieznanego Żołnierza, na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego odbędzie się uroczysta zmiana Posterunku Honorowego połączona z Apelem Pamięci dla uczczenia 100. rocznicy utworzenia Błękitnej Armii gen. Józefa Hallera. W tym dniu przypada zarazem 57. rocznica śmierci gen. broni Józefa Hallera – legendarnego dowódcy, harcerza i wielkiego społecznika.

Czytaj dalej

Wręczenie Honorowej Nagrody „Złoty Dobosz”

W dniu 24 kwietnia 2017 r. odbyło się uroczyste wręczenie dorocznej Honorowej Nagrody „Złoty Dobosz 2017” przyznawanej przez Dyrektora RZAWP za wybitne osiągnięcia artystyczne, a także za bardzo dobre rezultaty pracy na rzecz Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Czytaj dalej

Uroczysty koncert z okazji Święta Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

W dniu 21 kwietnia  2017 roku z okazji Święta Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego odbył się uroczysty koncert w Klubie Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

Koncert składał się z dwóch części: patriotycznej i rozrywkowej. Pierwsza część pt. „Dla Ciebie, Polsko, i dla Twojej chwały…” była etiudą poświęconą generałowi Hallerowi, zaś w drugiej części pt. „Każdemu wolno kochać” (starych piosenek filmowych czar) widzowie mogli usłyszeć piosenki pochodzące z przedwojennych filmów.

  Czytaj dalej


Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego


The Representative Artistic Ensemble of the Polish Armed Forces