Get Adobe Flash player

20 lat pracy Pani Kornelii Buczek

Z okazji jubileuszu 20 lat pracy składamy gratulacje i serdeczne podziękowania Pani Kornelii Buczek – Kierowniczce Sekcji Kadrowo-Personalnej za sumienne i rzetelne wypełnianie obowiązków służbowych, troskę o pracowników i zaangażowanie w pracę na rzecz Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Czytaj dalej

Dzień Kobiet

Naszym Paniom, w dniu ich święta, składamy najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy za Waszą codzienną subtelność, wrażliwość, uśmiech i urok osobisty. Za to, że czynicie nasz męski świat piękniejszym i lepszym. Życzymy Wam Drogie Panie samych sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń. Oby nasze męskie spojrzenia uśmiechały się do Was, rozwiewały wszelkie smutki i oby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet.

Panowie

  Czytaj dalej

Warsztaty perkusyjne z Marvinem Diz z Nowego Jorku

W dniu 5 marca o godz. 17.00 w sali prób orkiestry symfonicznej Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego odbyły się warsztaty perkusyjne, które poprowadził wybitny znawca instrumentarium Marvin Diz z Nowego Jorku.

Czytaj dalej

Warsztaty flamenco z Anną Mendak-Czekaj

W dniu 27 stycznia 2018 r. odbyły się warsztaty flamenco. W zajęciach, prowadzonych przez p. Annę Mendak-Czekaj, wzięli udział artyści baletu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Spotkanie było bardzo intensywne. Charakterystyczne wystukiwania flamenco, port de bras i sevillanas to był temat pierwszych, ale mamy nadzieję, że nie ostatnich warsztatów.

Kolaże Czytaj dalej


Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego


The Representative Artistic Ensemble of the Polish Armed Forces