Get Adobe Flash player
Aktualnie online: 3
W sumie: 340068
Facebook
Facebook

Jubileusz Jana Krzysztofa Ury

W dniu 3 sierpnia 2018 r. Pan Jan Krzysztof Ura obchodził wspaniały Jubileuszu 50-lecia pracy w Reprezentacyjnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego.

Serdecznie Panu gratulujemy!!!

Nienaganna postawa, dyspozycyjność, kreatywność, otwartość na problemy środowiska oraz pełna zaangażowania służba na rzecz działalności artystyczno-wychowawczej i patriotycznej w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej jest przykładem profesjonalizmu i oddania sprawom służby i obronności.

Dziękujemy za dotychczasowe osiągnięcia, życzymy dobrego zdrowia, wielu dalszych sukcesów służbowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 

Chór RZAWP w Brukseli

W dniu 6 maja br. chór Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego zapewnił oprawę muzyczną Mszy Świętej w Kościele Notre Dame de la Chapelle w Brukseli z okazji Światowego Dnia Polonii i Flagi RP.

0001

„Kształcenie obywatelskie” dla żołnierzy RZAWP

W dniu 9 kwietnia br. żołnierze Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego wzięli udział w szkoleniu z przedmiotu „Kształcenie obywatelskie” na terenie Muzeum Powstania Warszawskiego.

Placówka dokumentuje historię powstania warszawskiego. Prowadzi działalność naukowo-badawczą oraz edukacyjną poświęconą dziejom powstania, a także historii i działalności Polskiego Państwa Podziemnego.

DSC01055 Czytaj dalej

20 lat pracy Pani Kornelii Buczek

Z okazji jubileuszu 20 lat pracy składamy gratulacje i serdeczne podziękowania Pani Kornelii Buczek – Kierowniczce Sekcji Kadrowo-Personalnej za sumienne i rzetelne wypełnianie obowiązków służbowych, troskę o pracowników i zaangażowanie w pracę na rzecz Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Kornelia Buczek-small

Czytaj dalej

Dzień Kobiet

Naszym Paniom, w dniu ich święta, składamy najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy za Waszą codzienną subtelność, wrażliwość, uśmiech i urok osobisty. Za to, że czynicie nasz męski świat piękniejszym i lepszym. Życzymy Wam Drogie Panie samych sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń. Oby nasze męskie spojrzenia uśmiechały się do Was, rozwiewały wszelkie smutki i oby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet.

Panowie

 

20180308_100721

Czytaj dalej

Warsztaty perkusyjne z Marvinem Diz z Nowego Jorku

W dniu 5 marca o godz. 17.00 w sali prób orkiestry symfonicznej Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego odbyły się warsztaty perkusyjne, które poprowadził wybitny znawca instrumentarium Marvin Diz z Nowego Jorku.456

Czytaj dalej

Warsztaty flamenco z Anną Mendak-Czekaj

W dniu 27 stycznia 2018 r. odbyły się warsztaty flamenco. W zajęciach, prowadzonych przez p. Annę Mendak-Czekaj, wzięli udział artyści baletu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Spotkanie było bardzo intensywne. Charakterystyczne wystukiwania flamenco, port de bras i sevillanas to był temat pierwszych, ale mamy nadzieję, że nie ostatnich warsztatów.

Kolaże Czytaj dalej


Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego


The Representative Artistic Ensemble of the Polish Armed Forces