Get Adobe Flash player
Aktualnie online: 3
W sumie: 354316
Facebook
Facebook

Święto Wojska Polskiego

W dniu 16 sierpnia 2018 r. w siedzibie Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego WP odbyła się uroczystość z okazji Święta Wojska Polskiego i 98. rocznicy Bitwy Warszawskiej.

Gościem honorowym spotkania był Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Pan Wojciech Skurkiewicz. Podczas ceremonii Pan Minister wręczył medale resortowe „Siły Zbrojne w Służbie Ojczyzny” oraz mianowania na wyższe stopnie wojskowe. Następnie Dyrektor RZAWP płk dr Paweł Lewandowski uhonorował zasłużonych pracowników Zespołu „Dyplomami Uznania”.

Uroczystość odbyła się przy asyście honorowej Pocztu Sztandarowego Kompanii Reprezentacyjnej Wojska Polskiego. Oprawę muzyczną zapewniła Orkiestra Koncertowa, Zespół „Why Not” oraz żegnająca się z Zespołem wieloletnia solistka RZAWP – Pani Julia Nowicka.

 

Jubileusz Jana Krzysztofa Ury

W dniu 3 sierpnia 2018 r. Pan Jan Krzysztof Ura obchodził wspaniały Jubileuszu 50-lecia pracy w Reprezentacyjnym Zespole Artystycznym Wojska Polskiego.

Czytaj dalej

Chór RZAWP w Brukseli

W dniu 6 maja br. chór Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego zapewnił oprawę muzyczną Mszy Świętej w Kościele Notre Dame de la Chapelle w Brukseli z okazji Światowego Dnia Polonii i Flagi RP.

Czytaj dalej

20 lat pracy Pani Kornelii Buczek

Z okazji jubileuszu 20 lat pracy składamy gratulacje i serdeczne podziękowania Pani Kornelii Buczek – Kierowniczce Sekcji Kadrowo-Personalnej za sumienne i rzetelne wypełnianie obowiązków służbowych, troskę o pracowników i zaangażowanie w pracę na rzecz Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Czytaj dalej

Dzień Kobiet

Naszym Paniom, w dniu ich święta, składamy najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy za Waszą codzienną subtelność, wrażliwość, uśmiech i urok osobisty. Za to, że czynicie nasz męski świat piękniejszym i lepszym. Życzymy Wam Drogie Panie samych sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń. Oby nasze męskie spojrzenia uśmiechały się do Was, rozwiewały wszelkie smutki i oby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet.

Panowie

Czytaj dalej

Warsztaty flamenco z Anną Mendak-Czekaj

W dniu 27 stycznia 2018 r. odbyły się warsztaty flamenco. W zajęciach, prowadzonych przez p. Annę Mendak-Czekaj, wzięli udział artyści baletu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Spotkanie było bardzo intensywne. Charakterystyczne wystukiwania flamenco, port de bras i sevillanas to był temat pierwszych, ale mamy nadzieję, że nie ostatnich warsztatów.

Czytaj dalej


Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego


The Representative Artistic Ensemble of the Polish Armed Forces